TRX Türkiye Web Sitesi Yenilendi!
TRX Türkiye Web Sitesi Yenilendi!
Previous slide
Next slide

FITNESS EGZERSİZLERİNDE FARK YARATAN

TRX Nedir?

Kalın dokuma iplerden ve iki kayıştan oluşan kendi vücut ağırlığınızı kullanarak, yer çekimine karşı yüzlerce egzersiz yapabilme imkanı sunan bir fitness ekipmanıdır.

Kendi Vücut Ağırlığınız ile Benzersiz Spor Deneyimi

İlk kez Amerikan donanmasında ortaya çıkan ve daha sonra FITNESS ANYWHERE tarafından geliştirilerek Amerika’dan tüm dünyada yayılan TRX Training System, kendi vücut ağırlığınızla yer çekimine karşı çalışma metoduna dayanan mucizevi bir sistemdir. Hayatın her anında, hayal edebileceğiniz her yerde ve her koşulda spor yapabilmenize olanak tanıyan TRX Suspension Training System, sizleri klasik egzersiz rutinlerinden kurtararak sporun eğlenceli dünyasında yolculuğa çıkarıyor.

Eğitmenler, Atletler, Amerikan Ordusu, Hatta Ünlülerin Tercihi

Çığ gibi büyüyen bir tutku: TRX!

Her geçen gün daha fazla kullanıcının antrenman rutinine giren ve büyümeye devam eden TRX; profesyonel sporcular, atletler, Amerikan Baseball takımları, UFC dövüşçüleri, Olimpik seviye yüzücüler, koşucular ve her seviyeden spor tutkunları tarafından tercih edilmektedir.

Şu an Amerika’nın en popüler spor ekipmanlarından biri konumunda olan TRX Suspension Training Sistem, ünlü Personal Trainer’ların ve onlarla birlikte antrenman yapan birçok Hollywood yıldızının fitness programına dahil oluyor.

Kısacası TRX, her geçen gün kendi vücut ağırlığını düşme korkusu olmadan özgürce kullanmak ve forma isteyen kişilerin tercihi oluyor.

Her Seviyeye Uygun Profesyonel Egzersiz Sistemi

Fitness sektöründe çığır açan bir sistem!

En üst performans seviyesine ulaşmak isteyen profesyonel sporculardan, formunu korumak için spor yapan bireylere kadar her seviyeden spor severler tarafından, her yerde kullanılabilir bir ekipman.

TRX Training System; gerçek fonksiyonel gücün, esnekliğin ve dayanıklılığın artırılmasını sağlarken, istenilen sıklıkta ve yapabileceğiniz yoğunlukta yüzlerce egzersiz türünü de antrenman programınıza dahil etmenize imkan sunuyor.

Her Zaman Her Yerde TRX!

Personal Training ve grup egzersizlerinde gelinen son nokta!

1,5 kg’dan daha hafif yapısıyla, piyasadaki tüm maliyetli ve fazla yer kaplayan egzersiz ekipmanlarından daha kullanışlı olan TRX Suspension Training Sistemi, şık taşıma çantasıyla her yere yanınızda taşıyabilecek, dilediğiniz her yerde antrenmanlarınızı yapmaya devam edebileceksiniz.

Evde, işyerinde, yazlıkta, sokakta, tatilde, parkta… Kısacası istediğiniz her yerde TRX!

TRX Suspension Training ile fitness stüdyonuzu her zaman ve her yerde yanınızda taşıyabilirsiniz. 1,5 kg’ dan daha hafif, piyasadaki tüm maliyetli ve fazla yer kaplayan egzersiz ekipmanlarından daha kullanışlı olan bu olağanüstü sistemi; şık çantasıyla her yerde yanınızda taşıyabilecek, sadece birkaç dakika içinde kurulumunu gerçekleştirerek spor yapabileceksiniz.

TRX Dünyasına Adım Atın

Siz de TRX ürünlerine göz atarak TRX’li olun!

Deneyiminiz bizim için önemlidir. Ziyaretinizi kişiselleştirmek ve sürekli olarak optimize etmek amacıyla çerezler kullanıyoruz.