TRX Türkiye Web Sitesi Yenilendi!
TRX Türkiye Web Sitesi Yenilendi!
Previous slide
Next slide

FITNESS PROGRAMLARINA FARK KATAN

TRX Eğitimi Nedir?

TRX STC Eğitimi

TRX Suspension Trainer, eğitim yönlülüğü ile sizler için her türlü ortamda kendinizi, eğer bir eğitmenseniz de öğrencileriniz antrene etmeye yarayan, kolay kullanılabilen ve taşınabilen bir fitness çözümüdür.

TRX Suspension Training Sertifika (STC) Eğitimi, TRX Suspension Trainer ürünlerini doğru ve etkili kurup, kullanabilmeyi, Suspension Training egzersizlerinin faydalarını ve hedef kas gruplarını, her fitness seviyesine göre adapte etmeyi öğretme üzerine gerçekleştirilmektedir.

Hem Sporculara Hem de Eğitmenlere TRX Eğitimi

TRX Suspension Training” eğitimini tamamlayan kullanıcılar, TRX ile antrenmanlarını planlayabilir ve doğru hareketleri güvenle uygulayabilirken, eğitimi tamamlayan eğitmenler ise öğrencilerine ihtiyaçları olan egzersiz modelini oluşturup onları her yerde TRX ürünleri ile çalıştırabilir.

Uluslararası Akredite Sertifika Programı

Uluslararası akreditasyonu bulunan TRX Suspension Training Sertifika Programı (STC), 15 yılı aşkın süredir dünyada ve Türkiye’de uluslararası akreditasyon ile verilmekte olan; ACE, AFAA, NASM gibi uluslararası kurumlardan akredite orijinal TRX eğitimidir.

Güncel TRX eğitimlerimizden haberdar olmak için bizi @trxturkiye instagram hesabımızdan takipte kalabilir ya da www.enfito.com internet sitesi üzerinden kontrol sağlayabilirsiniz.

Deneyiminiz bizim için önemlidir. Ziyaretinizi kişiselleştirmek ve sürekli olarak optimize etmek amacıyla çerezler kullanıyoruz.