EKS Kimdir?

EKS DIŞ TİCARET A.Ş, Profesyonel kondisyon cihazları üretiminde  dünya lideri Amerikan Life Fitness firmasının 1989 yılından bu yana Türkiye’deki Tek Yetkili Mümessili ve Genel Distribütörüdür. Türkiye’deki Fitness Endüstrisi’nde en köklü geçmişe sahip markalardan biri olan EKS Dış Ticaret, yaptığı başarılı ve prestijli projelerin  de verdiği birikimle portföyüne Türkiye’nin haricinde  Gürcistan, Türkmenistan, Ermenistan ve Kuzey Irak  gibi ülkelerdeki Mümessillik yetkisini de eklemiştir.

Sektörün global lideri olan Life Fitness markasının yanısıra, fitness ürünleri konusunda her biri kendi segmentinde lider konuma sahip diğer markaların Genel Distribütörlük ve Mümessilliğini üstlenerek %100 Fitness çözümleri  sunmaktadır. Bu prestijli markalar:

Life Fitness, Hammer Strength, Cybex, Indoor Cycling Group, Peak Pilates, Escape Fitness, TRX, Therabody, First Degree, ve Pavigym

EKS DIŞ TİCARET A.Ş, fitness sektöründeki yatırımcılara tecrübeli ve profesyonel kadrosu ile model seçimi, yerleşim planı, işletim incelikleri ve cihazlardan  optimum yararlanma konusunda yardımcı olmaktadır.

Yurt dışında eğitim almış teknik kadrosu ise, ileri teknoloji ürünü cihazların montaj ve gerekli durumlarda servislerini aksatmadan yürütmekte; muntazam bakım servisleri vererek cihazların  kullanım ömürlerini uzatmaktadır.

EKS DIŞ TİCARET A.Ş, Mümessili ve Genel Distribütörü olduğu Amerikan Life Fitness firması tarafından 6 kez “Yılın Distribütörü” olarak ödüllendirilmesinin yanısıra  2012 yılında  ilk kez verilen “Spirit Of Life Fitness“ özel ödülünün de sahibi olmuştur.

EKS Hakkında daha fazla bilgi edinmek için www.eksweb.com‘u ziyaret edin.