TRX’İ NEREDEN ALIRIM?

 

 

nereden-alirim

 

e-ticaret-site-baslik1

TRX ürünlerini ve aksesuarlarını TRX Resmi Türkiye Mümessili ve Distribütörü olan EKS Dış Ticaret’ten temin edebilirsiniz. Firmamıza gelip showroom’da ürünü deneyebilir ve hemen orada satın alabilirsiniz. Ya da yerinizden hiç kalkmadan bir telefonla showroom’umuzu arayıp ürünü hemen satın alabilirsiniz. TRX Hakkında detaylı bilgi almak ve sormak istediğiniz tüm sorular için yine bizi arayarak yetkililerimiz ile görüşebilirsiniz.

*TRX S-Frame’i sadece EKS’den temin edebilirsiniz.

 

TRX Ürünlerini aşağıda yer alan yerlerden temin edebilirsiniz.
Sitelerden bulabileceğiniz ürünlerimiz;

– TRX Pro 4 Suspension Trainer

– TRX Tactical Gym Suspension Trainer

– TRX DUO Trainer

– TRX Pink Kit Suspension Trainer

– TRX GO Suspension Trainer

– TRX MOVE Suspension Trainer

– TRX Rip Trainer

– TRX Xmount

– TRX Door Anchor

enfito_site_baslik

Enfito.com, EKS Dış Ticaret şirketinin 2014 Ocak ayında faaliyete girdiği ve kendi ürünlerinin online satışını yaptığı bir e-ticaret sitesidir. EKS, mümessili olduğu tüm markaların satışını yaptığı bu web sitesinin uygun taksit koşulları dikkat çekmektedir.

 

ENFITO.COM’DAN TRX ÜRÜNLERİNİ SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN

trx-n11

N11.com, elektronikten tekstile, mutfak gereçlerinden Türkiye’nin nadide el sanatlarına kadar farklı ihtiyaç ve zevklere hitap eden milyonlarca ürün, alışveriş yaptıkça kazandıran yapısı ile üyelerine yeni bir alışveriş deneyimi sunan Doğuş Planet tarafından kurulmuştur.

 

N11.COM’DAN TRX ÜRÜNLERİNİ SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN

hepsiburadabaslik

1998 yılında online alışveriş pazarına artı değer katmak ve internet kullanıcılarının her sektördeki ihtiyaçlarını en geniş ürün yelpazesi ve en iyi hizmet kalitesiyle karşılamak için yola çıkan Hepsiburada.com, bugün online alışverişin lider markalarından biri olmuştur.

 

HEPSIBURADA.COM’DAN TRX ÜRÜNLERİNİ SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN

sporservis

SporServis.com, 1993 yılında Inter Data Center tarasından kurulmuş içeriğinde birçok markanın spor ekipman ve aksesuarlarının satıldığı bir e-ticaret sitesidir.

 

SPORSERVIS.COM’DAN TRX ÜRÜNLERİNİ SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN

e-ticaret--go-protein

Hem sporculara, hem de sağlıklı ve zinde yaşamı amaçlayan GoProtein.com.tr e-ticaret sitesinde sporculara yönelik protein tozları, amino asit, kreatin, karnitin, nitrik oksit – nox gibi ürünlerin yanısıra günlük yaşantınızda ihtiyaç duyabileceğiniz vitamin, mineral karışımları, ginko biloba, ginseng, yeşil çay özleri gibi bir çok ürünü bulabilirsiniz.

 

GOPROTEIN.COM.TR’DEN TRX ÜRÜNLERİNİ SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN

 

e-ticaret site baslik
Asolo, Lowe Alpine, Buff, Aladdin, Stanley, Loap, Mighty Mug, Puhu,Marmot, Masters ve Hannah gibi dünya markalarının distribütörlüğünü uzun yıllardan beri başarıyla yürütüyor. Ana iş kolu toptan satış ve marka temsilciliği olan Kutupayısı’nın ürünleri birçok satış noktasında bulunuyor. Doğru malzemeyi, doğru bilgilendirme yaparak müşteriye sunmak ilkelerinden en önemli olanı, bu sebepten dolayı satış noktalarının seçiminde son derece titiz davranıyor.

 

KUTUPAYİSİ.COM’DAN TRX ÜRÜNLERİNİ SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN

 

e-ticaret site baslik
ELİTSPOR:COM‘DAN TRX ÜRÜNLERİNİ SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN

 

 

UZAYSPOR.COM’DAN TRX ÜRÜNLERİNİ SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN