TRX TÜRKİYE MASTER TAKIMI

Koray Yağmur

20 Haziran 1981 yılında Ankara’da doğan Koray Yağmur; Gazi Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu. 10 yıldır sporcu ve spor eğitmeni olarak yaşantısını sürdüren Yağmur; yalnızca kendisi için değil, çevresindekilerin hayatları için de sporu vazgeçilmez kılan bir master trainer. Şu an Future X Group çatısı altında bulunan 9 firmanın yöneticiliğini sürdüren Yağmur; kurucusu olduğu 21 Way Pilates ve Fun and More Group Traning stüdyoları aracılığıyla giderek daha fazla lokasyonda fitness tutkunlarıyla buluşmaya devam ediyor. Pek çok büyük kulübe danışmanlık hizmeti veriyor, Türkiye pazarına adım atan fitness ürün ve ekipmanlarının master trainer’lığını-danışmanlığını-satış organizasyonunu üstleniyor. PIA, AFFA, I.F.B.B ve TRX Suspension Training, Kangoo Jumps, ViPR ve Trigger Point Performance Therapy sistemleri üzerine aldığı eğitimlerden sonra; Türkiye’nin ilk TRX Suspension Personal Group Master Trainer’ı, Rip Master Trainer’ı; Kangoo Jumps, ViPR, Trigger Point Performance Therapy, 21 Way Pilates ve Fun and More Group Training Türkiye Master Trainer’ı oldu.

0532 272 25 22
koray@futurex.com.tr
www.korayyagmur.com

Can Bayık

17 Mart 1986, İzmir doğumlu olan Can Bayık Ege Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek okulu Spor Öğretmenliği bölümü mezunudur. 2007 yılında girmiş olduğu Body Graphy Fitness Club ve Pilates Studio’sunda Haziran 2011’e kadar Personel Trainer, Fitness Instructor ve Pilates Instructor olarak görev yaptı. Yine bu yıllar arasında ‘Nike Run Turkey’ Koşu Alanı Koordinatörü olan Bayık, 2011’de 3 ay boyunca New York’a yerleşti ve burada Susane Pata’dan TRX Suspension Trainer Eğitimi aldı. New York sonrası Pranes Health Club Fitness’a girerek Fitness Departman Sorumlusu olmuştur. Ardından 2009 – 2012 arası Lawrence Biscontini, Christina Gregory, Leslee Bender ve Alkan Şeker gibi önemli isimlerden Group Cardio, Group Strength, The Pilates Coach Reformer, Weight Training gibi bir çok eğitimler aldı. Şu an Hillside City Club Etiler'de eğitmendir.

05325598695

Bünyamin Aysoy

30 Eylül 1976’da Almanya’da doğmuş olan Bünyamin Aksoy, Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Akademisi Spor Yönetiminden mezundur. 1986’dan üniversitenin sonunda kadar 14 yıl kadar Ortaçeşme Spor Klübü, Sarıyer Spor Klübü ve Marmara Üniversitesi Futbol Takımında profesyonel olarak futbol oynamıştır.

05324749908