SEALIFE DERGİSİ / ŞUBAT 2015

0

HAVALARIN İYİCE SOĞUMASIYLA SPOR AKTİVİTELERİ SOKAKLARDAN SALONLARA TAŞINMAAYA BAŞLADI. YAZA HAZIRLIK VE FORMDA BİR VÜCUT İÇİN SİZİ VE BEDENİNİZİ SIKI BİR DİSİPLİNE SOKACAK EN VERİMLİ SPORLARDAN BİRİ İSE TRX

 
Amerikan beyzbol takımlarından, UFC dövüşçülerine, olimpiyat yüzücülerinden, koşuculara hatta film yıldızlarına kadar birçok kişinin tercihi olan TRX Suspension Trainer, gerçek fonksiyonel gücün, esnekliğin ve dayanıklılığın artırılmasını sağlarken, istediğiniz sıklıkta ve yoğunlukta yapabileceğiniz yüzlerce egzersiz türü de sunuyor.
 
TRX Suspension Training Sistemi'nde kendi vücudunuzdan başka bir ağırlığa ihtiyacınız yok. Çünkü kendi vücut ağırlığınızı yerçekimine karşı kullanarak çalışıyorsunuz. Bu idmanda her bir hareketi farklı zorluk dereceleri ile programınıza ekleyebileceğiniz gibi , bir egzersizden diğer bir egzersize geçiş sadece 15 saniye sürüyor. Böylece zamandan kazanıyor ve antrenmanınızı dairesel idman gibi geliştirebiliyorsunuz. Core bölgesini güçlendirici bu egzersizler sonucunda postürünüz iyileşiyor, sakatlanmalar minimuma iniyor ve genel dayanıklılığınız artıyor. Tüm hareketler karın, bel ve pelvis kasları ile desteklenerek omurganın sağlıklı duruşunu iyileştiriyor. Ayrıca vücudun denge ve koordinasyonu gelişiyor.
 
Eks-TRX-Sea-Life

Bunu paylaş
Categories:

Leave a Reply

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

*