STC LEVEL I 14 OCAK 2017

0

STC LEVEL I 14 OCAK 2017

Start time: 15 December 2016 – 15 December 2016 ( – )

 

 

TRX Suspension Training; gücü, kuvveti, dengeyi ve dayanıklılığı arttıran aynı zamanda koordinasyonu geliştiren ve vücudun esnekliğini arttıran mükemmel bir fitness ekipmanıdır. TRX Training Sistemi ile kendi vücut ağırlığınızla yerçekimine karşı çalışarak vücudunuzu antrene edebilirsiniz. TRX Training Sistemi; gerçek fonksiyonel gücün, esnekliğin ve dayanıklılığın arttırılmasını sağlarken aynı zamanda istediğiniz sıklıkta ve yoğunlukta yapabileceğiniz yüzlerce egzersiz seçeneği sunar.

TRX Suspension Training (STC) Level-1 Sertifika Programının Amaçları

TRX'in neden benzersiz ve eşsiz bir training aleti olduğunu, Nasıl kurulup kullanılacağını, Geniş bir egzersiz çeşitliliğine sahip olduğunu, Egzersizin şiddetini ve sabitleme noktalarının bütün fitness düzeyleri ve amaçları için nasıl ayarlanılacağını, Üyelerinizi nasıl TRX antrenmanlarına yönlendirebileceğinizi göreceksiniz.

TRX Suspension Training(STC) Level-1 Sertifika Programı İçeriği

Giriş ve Amaçlar TRX Suspension Training Nedir ? Temel Kullanım Prensipleri (Anatomisi, Prosedürleri, Vücut Pozisyonları, İlerleme Prensipleri) TRX Strength Workout TRX Kurulumu ve Bağlantı Noktaları Alt Vücut Güçlendirme ve Esneklik Çalışmaları Üst Vücut Güçlendirme ve Esneklik Çalışmaları Core Bölgesi Çalışmaları TRX Program Dizaynı Müşteri Senaryoları Anahtar Noktalar

Eğitim Tarihi

İSTANBUL 14 OCAK 2017

 

Başlangıç Saati:09:00

Bitiş Saati:17:00

Eğitim Yeri

 İSTANBUL: Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel

Kayıt Formunu Doldurmak İçin Tıklayınız.

Eğitim Ücreti

850TL

TRX Trainerınızı 9 aya kadar taksit seçenekleri ile enfito.com adresinden satın almak için tıklayınız

İletişim  0532 272 25 22

 

Categories: , , ,
Tags: